Satlr 1 otaql khn tikili 35 m, Elmlr Akademiyas m.
13.01.2026
Elan nömrəsi: 409942
bina.az Vasitəçi
101.000 AZN 2.886 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Bakı. Yasamal Yeni Yasamal
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(055) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
13.01.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 409942
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Köhnə tikili
Metro Elmlər Akademiyası
Sahə 35 m2
Mərtəbə 5 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 5 mərtəbə
Otaq sayı 1 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
ATV kanalının yanl, metro Elmlərlə 7-8 dəqiqəlik məsafədə qanuni 1 otaqlı mənzil satılır. 5/5, təmiri zəif, xruşovka layihəli, əlavə olaraq balkon muəyyən miqdarda artırılıb. 10 ildir icarədədir. Qazı, suyu və işığı daimidir. Ətrafl məktəblər, uşaq baxçaları, marşrut xəttləri və marketlərdir.Başlanğıc qiyməti 101000 AZN, firmanın xidmət haqql 1 %.
Zəng et
Bənzər elanlar