Metronun cixisi urfanin arxasi
14.01.2026
Elan nömrəsi: 412400
yeniemlak.az
Vasitəçi
258.000 AZN
2.304 AZN/m2
Satılır
Təmirsiz
Bakı. Xətai Əhmədli
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(070) *** ** **
070-272-70-02
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
14.01.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 412400
Sahə
112 m2
Mərtəbə
5 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
16 mərtəbə
Otaq sayı
4 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
TECILI DEYERINDEN ASAGI QIYMETE SATILIR !!! Xetai rayon Hezi Aslanov metrosunun cixisi yeni tikili 17 mertebeli binanin 4 cu mertebesinde 4 otaqli super temirli menzil tecili satilir. Xos aurali genis isiqli evro temirli menzil. Kombi istilik sistemi studio metbex bir sozle mohtesem menzil. Senedler qaydasinda CIXARIS (kupca) var Menzilin acarlari alqi satqi gunu tehvil verilecek. Elave melumat hemcinin bu menzile sahib olmaq ucun elaqe saxlayin. Xidmet haqqi 1%
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
820.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 6 otaqlı mənzil 270m², Q.Qarayev m.
Bakı
09.05.2026
ev10.az
125.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı mənzil 85m², Xırdalan
Xırdalan. Xırdalan
09.05.2026
ev10.az
350 AZN
Bakı / Sabunçu / Bakıxanov qəs. / Köhnə tikili
Bakı. Səbail
09.05.2026
yeniemlak.az
(055) 220-81-01
480 AZN
Sumqayıt / Sumqayıt şəh. / Yeni tikili
Sumqayıt. Sumqayıt
09.05.2026
yeniemlak.az
(051) 244-39-88
120.000 AZN
Bakı / Qaradağ / Lökbatan qəs. / Köhnə tikili
Bakı. Səbail
09.05.2026
www.evv.az
(055) 828-55-11
127.000 AZN
Bakı / Binəqədi / Biləcəri qəs. / Köhnə tikili
Bakı. Səbail
09.05.2026
bina.az
%
(055) 708-05-98
420 AZN
Bakı / Suraxanı / Hövsan qəs. / Yeni tikili
Bakı. Səbail
09.05.2026
yeniemlak.az
(055) 802-83-10
140.000 AZN
Bakı / Səbail / Sahil qəs. / Köhnə tikili
Bakı. Səbail
09.05.2026
bina.az
%
(055) 580-99-35
285.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı mənzil 105m², İnşaatçılar m.