Elan
Yasamal r park yasamal yawayiw kompleksinde
15.01.2026
Elan nömrəsi: 413968
yeniemlak.az
Vasitəçi
145.000 AZN
2.302 AZN/m2
Satılır
Təmirsiz
Bakı. Yasamal
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(050) *** ** **
050-209-37-08
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
15.01.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 413968
Sahə
63 m2
Mərtəbə
16 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
16 mərtəbə
Otaq sayı
2 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
Tecili,Tecili,Duwme Ev Alanlarin Nezerine ,,,Yasamal Rayon,Park Yasamal yawayiw kompleksinde,Elvin ismayilov Kucesinde,16 Mertebeli binanin 16 ci mertebesinde,umumi sahesi 62 kvm olan,Radnoy 2 otaqli Podmayak menzil tecili olaraq satiwa cixarilib.Menzil sonuncu mertebedi,Mansat Deyill.Menzilde qaz,su,iwiq,daimidi,menzilde sened muqaviledi,KUPCA,1 aya verilecek.Menzil tecili satilir deye bu qiymete satiwa cixarildi,Real aliciya qiymetdde daniwiq yeri olacaq.
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
820.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 6 otaqlı mənzil 270m², Q.Qarayev m.
Bakı
09.05.2026
ev10.az
125.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı mənzil 85m², Xırdalan
Xırdalan. Xırdalan
09.05.2026
ev10.az
350 AZN
Bakı / Sabunçu / Bakıxanov qəs. / Köhnə tikili
Bakı. Səbail
09.05.2026
yeniemlak.az
(055) 220-81-01
480 AZN
Sumqayıt / Sumqayıt şəh. / Yeni tikili
Sumqayıt. Sumqayıt
09.05.2026
yeniemlak.az
(051) 244-39-88
120.000 AZN
Bakı / Qaradağ / Lökbatan qəs. / Köhnə tikili
Bakı. Səbail
09.05.2026
www.evv.az
(055) 828-55-11
127.000 AZN
Bakı / Binəqədi / Biləcəri qəs. / Köhnə tikili
Bakı. Səbail
09.05.2026
bina.az
%
(055) 708-05-98
420 AZN
Bakı / Suraxanı / Hövsan qəs. / Yeni tikili
Bakı. Səbail
09.05.2026
yeniemlak.az
(055) 802-83-10
140.000 AZN
Bakı / Səbail / Sahil qəs. / Köhnə tikili
Bakı. Səbail
09.05.2026
bina.az
%
(055) 580-99-35
285.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı mənzil 105m², İnşaatçılar m.