Bakı / Suraxanı / Yeni Günəşli qəs. / Köhnə tikili
17.01.2026
Elan nömrəsi: 418429
www.evv.az Vasitəçi
139.000 AZN 1.986 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Bakı. Suraxanı Yeni Günəşli Yeni Günəşli qəs., AB massivi
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
() *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
17.01.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 418429
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Köhnə tikili
Sahə 70 m2
Mərtəbə 9 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 9 mərtəbə
Otaq sayı 3 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
SATİLİR TƏCİLİ– Yeni Günəşli, AB massivində 3 otaq 70 kv mənzil satışa çıxarılıb Ünvan: Yeni Günəşli AB massivində Qiymət: 139,000 AZN (Real alıcıya endirim olacaq) Xalqlar Dostluğu metrosuna maşınla 5, avtobusla 10 dəqiqəlik məsafədə Təmirlidir, yeni təmir olunub Bəzi əşyalar mənzildə qalacaq Çıxarış var – ipotekaya tam yararlıdır İşıq, qaz, su – daimi Lift işlək vəziyyətdədir Mərkəzi istilik və kombi sistemi var Yaxınlıqda məktəb, bağça, iri supermarketlər və avtobus dayanacağı mövcuddur
Zəng et
Bənzər elanlar