Xan şuşinski küç
17.01.2026
Elan nömrəsi: 419077
yeniemlak.az Vasitəçi
650.000 AZN 3.171 AZN/m2 Satılır
Təmirsiz
Bakı. Nəsimi
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(051) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
17.01.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 419077
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Metro 28 May
Sahə 205 m2
Mərtəbə 18 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 15 mərtəbə
Otaq sayı 4 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
28 May – RİFAH PLACE | PRESTİJLİ YAŞAYIŞ, MÜKƏMMƏL MƏNZİL Şəhərin ən nüfuzlu layihələrindən biri olan Rifah Place-də, yüksək keyfiyyət və komfortu birləşdirən super təmirli, əşyalı mənzil satışdadır. Layihə öz müasir memarlığı, təhlükəsizliyi və elit qonşuluğu ilə seçilir. 18 mərtəbəli binanın 15-ci mərtəbəsi Radnoy 4 otaq Ümumi sahə: 204 kv.m Super təmir – zövqlə və premium materiallarla Tam əşyalı Kupça var Panorama və işıqlı otaqlar Mənzil geniş planlaması, funksional otaqları və yüksək zövqlə seçilmiş interyeri ilə fərqlənir. Rifah Place sakinlərinə rahatlıq, prestij və şəhərin mərkəzində sakit yaşam tərzi təqdim edir. ? Qiymət: 650.000 AZN Bu səviyyədə mənzillər az tapılır. Ətraflı məlumat və baxış üçün əlaqə saxlayın.
Zəng et
Bənzər elanlar