Saray h mtk 1ot 3otaq duzelme
17.01.2026
Elan nömrəsi: 419515
yeniemlak.az Vasitəçi
39.000 AZN 527 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Sumqayıt. Sumqayıt
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(051) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
17.01.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 419515
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Sahə 74 m2
Mərtəbə 14 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 5 mərtəbə
Otaq sayı 3 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
Abşeron rayonu, Saray qəsəbəsində, Məhəmməd Əsədov küçəsində yerləşən Saray MTK-da sahəsi 74 m2 olan 1/3otaqa-düzəlmə ƏŞYALI mənzil satılır.4%-li ipotekadadır, ilkin 39 000 AZN, aylıq 467AZN ödəniş olacaq 22 il 10 ay qalıb.
Zəng et
Bənzər elanlar