Köhnə günəşli venesiya şadlıq sarayının yanında
17.01.2026
Elan nömrəsi: 419523
yeniemlak.az Vasitəçi
99.000 AZN 1.165 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Bakı. Xətai Köhnə Günəşli
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(055) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
17.01.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 419523
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Köhnə tikili
Sahə 85 m2
Mərtəbə 9 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 9 mərtəbə
Otaq sayı 3 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
Köhnə Günəşli, Venesiya şadlıq sarayının yanında, 9 mərtəbəli LENİNQRAD lahiyəli binanın 9 cu mərtəbəsində yerləşən, 85 kv sahəsi olan, 3 otaqlı, əşyalı, mənzil ipoteka ilə satılır.İlkin ödəniş 99.000 azn, aylıq 620 azn, illik 8% dərəcəsi ilə 23 il müddətinədir.Bu günkü günə nağd qalıq borc 71.000 azn təşkil edir.Sənədi çıxarışdır(KUPÇA). Mənzildə əşyalardan yalnız televizor və paltaryuyan götürələcək. Qaz,su,işıq daimidir.İstilik sistemi mərkəzidir. Ətraflı məlumat üçün zəng edin.
Zəng et
Bənzər elanlar