Saray h mtk yaşayış kompleksi
18.01.2026
Elan nömrəsi: 420441
yeniemlak.az Vasitəçi
33.000 AZN 569 AZN/m2 Satılır
Təmirsiz
Bakı.
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(077) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
18.01.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 420441
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Sahə 58 m2
Mərtəbə 14 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 2 mərtəbə
Otaq sayı 2 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
4 faizli güzəştli ipoteka şərtləri ilə. Mənzil tam əşyalı satılır. Saray H MTK Yaşayış kompleksi. 376 azn aylıq, 33000 azn ilkin ödəniş. Mənzilin 2 il 6 ay ödəniş edilib qalıq müddət 22 il 6 ay. Bina infrastruktur cəhətdən çox əlverişli yerdədir Binanın yaxınlığında bütün iaşə obyektləri mövcuddur. Sizdə Saray, Masazır və Sumqayıt, Xırdalan da mənzillərinin alqı satqısını bizə etibar edin. Ofis haqqı 1000 azn təşkil edir.
Zəng et
Bənzər elanlar