Əcəmi naxçıvani küç
18.01.2026
Elan nömrəsi: 420448
yeniemlak.az Vasitəçi
330.000 AZN 3.882 AZN/m2 Satılır
Təmirsiz
Bakı. Binəqədi 8-ci mikrorayon
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(010) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
18.01.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 420448
Haqqında məlumat
Obyektin növü Obyekt
Sahə 85 m2
Torpaq sahəsi 1.5 sot
Mərtəbə 9 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 1 mərtəbə
Otaq sayı 5 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
Satılır: Binəqədi rayonunda tam təmirli obyekt – 85 kv.m Binəqədi rayonunun 8-ci mikrorayonunda, Medera Hospital yaxınlığında yerləşən tam təmirli, 5 otaqlı obyekt satışdadır. Hazır kişi salonu kimi fəaliyyətə tam hazırdır, bütün avadanlıqlar, mebellər və əşyalar daxildir Kofe şop üçün ayrıca barı, mətbəx və bütün şərait mövcuddur Kondisioner, kamera istilik və musiqi sistemi quraşdırılıb Vitrin tipli şüşəli qapı və pəncərələr, avtomobil dayanacağı mövcuddur İstəyə uyğun olaraq qadın gözəllik salonu kimi də istifadə oluna bilər Ərazi insanların sıx gediş-gəliş etdiyi, ticarət baxımından əlverişli və yola birbaşa baxan məkandır. Qiymət: 330.000 AZN Ofis haqqı: 1% Sənəd: Çıxarış
Zəng et
Bənzər elanlar