Qarabağ atları meydanı k
21.01.2026
Elan nömrəsi: 428150
yeniemlak.az Vasitəçi
730.000 AZN 5.214 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Bakı. Xətai Ağ şəhər
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(050) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
21.01.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 428150
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Sahə 140 m2
Mərtəbə 8 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 5 mərtəbə
Otaq sayı 4 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
Ünvan: Ağ Şəhər Qəsəbəsi, Mərkəzi Bulvar küçəsi. -Sahə: 140 kv/m. -Qiymət: 730.000 azn. -Mərtəbə: 5/8 -Təmir: Təmirli. -Sənəd: Müqavilə. -Qaz: Var. Ağ Şəhərdə 4 otaqlı əla təmirli mənzil satılır. mənzil əşyalı satılır.Binanın parkingi, hər blokunda sürətli lifti, 7/24 mühafizə sistemi və s. var. Komissiya haqqı alıcı tərəfindən: 1%. Ətrafı məlumat üçün buyurub zəng edə bilərsiz.
Zəng et
Bənzər elanlar