Elan
Masazir qesebesi yeni masazir y k e vahid kuc 66
21.01.2026
Elan nömrəsi: 428701
yeniemlak.az
Vasitəçi
137.000 AZN
1.522 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Masallı. Masallı
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(070) *** ** **
070-377-77-64
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
21.01.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 428701
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Bina evi mənzil
Tikili tipi
Yeni tikili
Sahə
90 m2
Mərtəbə
11 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
10 mərtəbə
Otaq sayı
3 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
KUPCA...QAZ...FULL TEMIRLI...Masazirda esas yolun uzerinde duz golunun yaninda Masazirin elit binalari sayilan YENI MASAZIR premium yawayiw kompleksinde 11 mertebeli binanin 10cu mertebesinde sahesi 90kv olan 3 otaqli super temirli menzil satilir.menziliin butun pencereleri duz golune baxir.kupca qaz,lift var.binanin 2 suretli lifti var,umumilkide binanin alti qarajdir.kompleksde 24 saat muhafize xidmeti fealiyyettdedir.komplekse giriw kart sistemidir.erazide yawayiw ucun zeruri olan butun infrastruktur movcuddur.etrafli melumt ucun zeng edin. menzillerinizin satiwi ucun de muraciet ede bilersiz.menzillerimizin videosuna YOUTUB da (RETRO EMLAK AGENTLIYI) yazmaqla kanalimizda izleye bilersiz
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
186.000 AZN
Satılır 4 otaqlı köhnə tikili 110 m², Yeni Yasamal q.
Bakı. Yasamal
13.05.2026
bina.az
%
(070) 200-63-92
147.000 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 60 m², Əhmədli m.
Bakı. Xətai
13.05.2026
bina.az
%
(070) 494-43-32
315.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 110 m², Gənclik m.
Bakı. Nərimanov
13.05.2026
bina.az
%
(012) 526-94-94
+994125269494
210.000 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 61 m², Dərnəgül m.
Bakı. Binəqədi
13.05.2026
bina.az
%
(051) 647-57-69
250.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı mənzil 120m², İnşaatçılar m.
Bakı
13.05.2026
ev10.az
%
155.000 AZN
Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 57 m², 8 Noyabr m.
Bakı. Nəsimi