Elan
Yaşar əliyev küçəsi bina 8
22.01.2026
Elan nömrəsi: 429781
yeniemlak.az
Vasitəçi
190.000 AZN
1.900 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Bakı. Suraxanı
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(070) *** ** **
070-272-70-02
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
22.01.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 429781
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Bina evi mənzil
Tikili tipi
Köhnə tikili
Sahə
100 m2
Mərtəbə
9 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
6 mərtəbə
Otaq sayı
4 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
TECILI !!! Qaracuxurda 338 sayli usaq bagcasinin yaninda kohne tikili 9 mertebeli Moskva Lelinqrad layiheli binanin 6 ci mertebesinde umumi sahesi 100 kv/m olan qanuni 4 otaqli ela temirli 90% esyali menzil satilir. Menzil orta blok yelceken proyektir pol parket kafel metlaq ispaniya pvc qapi pencere oboylar zambaiti parati qurasdilirilmis metbex mebeli bir sozle mohtesem menzil. Sened CIXARIS ! Ipotekaya yararli. Binada qaz su isiq daimidir Bina abad mehelle layihesi esasinda yenileniib liftler deyisib. Elave melumat ucun elaqe saxlayin. Ofis xidmet haqqi 1%
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
395.000 AZN
Satılır 4 otaqlı yeni tikili 200 m², Yasamal q.
Bakı. Yasamal
13.05.2026
bina.az
%
(055) 344-64-97
350.000 AZN
Satılır 4 otaqlı yeni tikili 100 m², Nəsimi r.
Bakı. Nəsimi
13.05.2026
bina.az
%
(055) 687-11-17
141.000 AZN
Gəncə prospekti m həzi aslanovdan piyada cəmi 10 dəqiqəlik məsafədə
Bakı. Xətai
13.05.2026
yeniemlak.az
%
050-532-92-33
070-532-92-33
055-532-92-33
313.000 AZN
Sumqayit bulvari
Sumqayıt. Sumqayıt
13.05.2026
yeniemlak.az
%
055-906-36-34
205.000 AZN
Seyidəzim şirvani küç
Bakı. Xətai
13.05.2026
yeniemlak.az
%
070-832-28-28
139.000 AZN
Səbail ray nizami kuç
Bakı. Səbail
13.05.2026
yeniemlak.az
%
070-200-78-08
80.000 AZN
Masazir qəsəbəsi
Masallı. Masallı
13.05.2026
yeniemlak.az
%
070-505-12-12
123.000 AZN
Abbas mirzə şərifzadə küçəsi