Cəlil məmmədquluzadə
22.01.2026
Elan nömrəsi: 430088
yeniemlak.az
Vasitəçi
275.000 AZN
3.274 AZN/m2
Satılır
Təmirsiz
Bakı. Nəsimi
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(077) *** ** **
077-594-55-52
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
22.01.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 430088
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Bina evi mənzil
Tikili tipi
Yeni tikili
Sahə
84 m2
Mərtəbə
16 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
10 mərtəbə
Otaq sayı
2 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
IPOTEKAYA YARARLI....CIXARIS (KUPCA) VAR...TAM ESYALI.... Nesimi rayonu,Tibb universiteti,Semaska xesdexanasinin yaxinliqinda 16 mertebeli binanin 10 cu mertebesinde umumi sahesi 84 kvm olan QANUNI 2 otaqli 2 sanitar qovşaqli menzil satilir. -Qanuni 2 otaqli -Esyali (qismen) satilir. -Açıq şəhər panoraması Yüksək keyfiyyətli təmir İşıqlı və geniş otaqlar Sakit, rahat və təhlükəsiz yaşayış mühiti Genis heyetyani sahesi movcuddur. -Parking movcuddur. -24 saat muhafize xidmeti. -2 suretli sigma lift. -Qaz,su,isiq daimidir. ---------------------------------------------------------- Sirketin xidmet haqqi alici terefden 1%.
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
87.000 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 57 m², Masazır q.
Bakı. Abşeron
13.05.2026
bina.az
%
(050) 202-72-25
350.000 AZN
Satılır / Yeni tikili / Bakı, Yasamal, Yasamal qəs.
Bakı. Yasamal
13.05.2026
evv.az
%
+994518000068
78.000 AZN
Satılır / Köhnə tikili / Gəncə
Gəncə
13.05.2026
evv.az
+994552958778
471.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 158 m², Nəsimi r.
Bakı. Nəsimi
13.05.2026
bina.az
(012) 526-94-94
+994125269494
450 AZN
Xırdalan / Yeni tikili
Xırdalan. Xırdalan
13.05.2026
bina.az
(050) 533-11-16
800 AZN
Bakı / Yasamal / Yeni Yasamal qəs. / Yeni tikili
Bakı. Yasamal
13.05.2026
bina.az
(051) 808-68-88
350 AZN
Bakı / Xəzər / Buzovna / Köhnə tikili
Bakı. Səbail
13.05.2026
bina.az
(055) 732-90-03