Elan
Satlr 3 otaql khn tikili 85 m, Azadlq Prospekti m.
22.01.2026
Elan nömrəsi: 430203
bina.az
Vasitəçi
210.000 AZN
2.471 AZN/m2
Satılır
Təmirsiz
Bakı. Binəqədi 8-ci mikrorayon
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(051) *** ** **
(051) 623-18-56
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
22.01.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 430203
Sahə
85 m2
Mərtəbə
6 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
9 mərtəbə
Otaq sayı
3 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
TAM TEMIRSIZ..ALAQI SATQI GUNU ACARLAR TEHVIL VERILIR.. 8 MKR Azadliq prospektti Aazadliq metrosunun demek olarki yani 83-135-245 nomreli orta mekteblerin yaxinliqi 9 mertebeli LENINQRAD layiheli binain 7 merttebesi 3 otaq TEMİRSİZ menzil satilir.Orta blok Orta mertebe.Otaqlari hama tualeti ayri ayri.Skvaznoy(YELCEKEN)… …qaz iwiq su daimi.Merkezi istilik sistemi..binanin geniw yawil parki olan heyeti.senedi Kupca(CIXARIW)…Azadliq metrosunun demek olarki yani.210000 azn..BIR FAIZ ALICI TEREFDEN OFISIN XIDMET HAQQIDIR..
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
125.000 AZN
Bakı / Qaradağ / Lökbatan qəs. / Köhnə tikili
Bakı. Səbail
13.05.2026
bina.az
%
(055) 205-07-08
83.000 AZN
Abşeron / Masazır / Yeni tikili
Bakı. Abşeron
13.05.2026
bina.az
(050) 717-09-88
400 AZN
Bakı / Sabunçu / Bakıxanov qəs. / Köhnə tikili
Bakı. Sabunçu
13.05.2026
yeniemlak.az
(055) 886-10-85
286.000 AZN
Bakı / Yasamal / Yeni Yasamal qəs. / Yeni tikili
Bakı. Yasamal
13.05.2026
yeniemlak.az
(055) 306-60-73
170.600 AZN
Bakı / Sabunçu / Yeni tikili
Bakı. Sabunçu
13.05.2026
homdom.az
%
(051) 877-72-75
500 AZN
Bakı / Xətai / Əhmədli / Köhnə tikili
Bakı. Səbail
13.05.2026
bina.az
(055) 300-58-04
600 AZN
Bakı / Xətai / Əhmədli / Köhnə tikili
Bakı. Səbail
13.05.2026
yeniemlak.az
(051) 995-73-63
700 AZN
Sumqayıt / 9-cu mikrorayon / Köhnə tikili
Bakı. Binəqədi
13.05.2026
bina.az
(051) 320-77-55