Elan
Masazir qesebesi yeni baki y k istiqlaliyyet kucesi 55
22.01.2026
Elan nömrəsi: 430482
yeniemlak.az
Vasitəçi
114.000 AZN
1.629 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Masallı. Masallı
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(070) *** ** **
070-377-77-64
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
22.01.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 430482
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Bina evi mənzil
Tikili tipi
Yeni tikili
Sahə
70 m2
Mərtəbə
8 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
3 mərtəbə
Otaq sayı
3 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
KUPCA...QAZ...Masazirda YENI BAKI yawayiw kompleksinde 8 mertebeli binanin 3cu mertebesinde sahesi 70kv olan 3 otaqa duzeldilmiw ela temirli menzil satilir.her otaga pencere duwur,menzil yelcekendir.qaz lift var,su fasilesizdir.kompleksde yawayiw ucun zeruri olan her werait var:rahat avto parkinq,yeralti qaraj,24 saat muhafize ve muwahide kameralari,boyuk parki,uwaqlar ucun futbol ve eylence meydancalari,mekteb bagca,tedris kurslari,daimi temizlenen erazisi ve s..menzillerimizin videosuna YOUTUBE da (RETRO EMLAK AGENTLIYI) yazmaqla kanalimizda izleye bilersiz.
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
205.000 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 72 m², İnşaatçılar m.
Bakı. Yasamal
14.05.2026
bina.az
(070) 725-23-25
251.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 140 m², İnşaatçılar m.
Bakı. Yasamal
14.05.2026
bina.az
(050) 493-11-77
316.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 128 m², Şah İsmayıl Xətai m.
Bakı. Xətai
14.05.2026
bina.az
%
(070) 222-48-87
390.000 AZN
Bakı / Binəqədi / 8-ci mikrorayon / Yeni tikili
Bakı. Binəqədi
14.05.2026
www.evv.az
%
(055) 431-36-33
240.000 AZN
Bakı / Nərimanov / Montin qəs. / Köhnə tikili
Bakı. Səbail
14.05.2026
bina.az
(050) 647-20-76
86.000 AZN
Xırdalan / Yeni tikili
Xırdalan. Xırdalan
14.05.2026
www.evv.az
(055) 717-15-45
275 AZN
Bakı / Nərimanov / Yeni tikili
Bakı. Səbail
14.05.2026
bina.az
(070) 803-19-69
1.450 AZN
Bakı / Yasamal / Yasamal qəs. / Yeni tikili