Huseynbala eliyev kucesi
23.01.2026
Elan nömrəsi: 431962
yeniemlak.az
Vasitəçi
186.000 AZN
2.862 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Bakı. Nəsimi 3-cü mikrorayon
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(050) *** ** **
050-209-36-39
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
23.01.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 431962
Sahə
65 m2
Mərtəbə
18 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
2 mərtəbə
Otaq sayı
3 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
TECILI SATILIR ! ! ! Ekskluziv Variant Baki seheri, Nesimi rayonu Huseynnbala Eliyev kucesinde Memar Ecemi metrosuna piyada 3 deqiqelik mesafede yerlesen 5 mertebeli binanin 1-ci mertebesinde 3 otaqli temirli menzilin satisini sizlere teqdim edirik. Menzil hal-hazirda 500 azne kirayededir. Menzil investisiya ucun alinib podobyekt kimi istifade oluna biler. Binada qaz su isiq daimidir.! ! ! Menzilin ... CIXARISI VAR ! ! ! IPOTEKAYA tam yararlidir. Binanin genis heyeti ve muhafize xidmeti movcuddur ! ! ! QEYD: Menzil tecili oldugu ucun deyerinden ucuz qiymete satilir. O erzide bu qiymete menzil yoxdur. Binanin yaxinliqinda mekteb usaq baxcalari,aptek,xestexana, hipermarketler ve.s ictimai iase obyektleri movcuddur... Elave melumat ucun elaqe saxlaya bilersiniz. Ofisin xidmet haqqi 1% teskil edir.
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
144.999 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 50 m², Yeni Yasamal q.
Bakı. Yasamal
14.05.2026
bina.az
%
(012) 526-94-94
+994125269494
225.000 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 65 m², İnşaatçılar m.
Bakı. Yasamal
14.05.2026
bina.az
%
(055) 524-07-06
205.000 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 85.5 m², Memar Əcəmi m.
Bakı. Binəqədi
14.05.2026
bina.az
%
(070) 340-47-77
175.000 AZN
Bakı / Köhnə tikili
Bakı. Səbail
14.05.2026
emlak.az
%
(051) 746-64-64
250 AZN
Bakı / Köhnə tikili
Bakı. Səbail
14.05.2026
emlak.az
%
(055) 253-72-72
85.000 AZN