Merkezi bulvar kucesi ag sheher
23.01.2026
Elan nömrəsi: 432288
yeniemlak.az
Vasitəçi
550.000 AZN
4.968 AZN/m2
Satılır
Təmirsiz
Bakı. Xətai Ağ şəhər
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(070) *** ** **
070-654-80-80
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
23.01.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 432288
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Bina evi mənzil
Tikili tipi
Yeni tikili
Sahə
110.7 m2
Mərtəbə
8 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
5 mərtəbə
Otaq sayı
3 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
TECILI SATILIR!!! Ag Sheherde Merkezi Bulvar kucesinde Knightsbridge Residence yasayis kompleksinin 5-ci mertebesinde umumi sahesi 110.7 kvm olan 3 otaqli temirsiz(podmayak) menzil satilir.Sened muqaviledir.Binada kupca verilir.Qiymet sondur!!! Shirketin xidmet haqqi 1% teskil edir.
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
275.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 107 m², Həzi Aslanov m.
Bakı. Xətai
14.05.2026
bina.az
%
(050) 672-07-47
280.000 AZN
Satılır 2 otaqlı 90 m2 yeni tikili Nəriman Nərimanov m.
Bakı
14.05.2026
emlak.az
%
(070) 248-04-54
355.000 AZN
Satılır 3 otaqlı 137 m2 yeni tikili Heydər Əliyev Mərkəzi
Bakı
14.05.2026
emlak.az
%
(070) 222-75-53
485.000 AZN
Satılır 4 otaqlı 120 m2 yeni tikili 28 May m.
Bakı
14.05.2026
emlak.az
%
(070) 222-41-65
205.000 AZN
Satılır 3 otaqlı 90 m2 köhnə tikili Xalqlar Dostluğu m.
Bakı
14.05.2026
emlak.az
%
(070) 222-81-30
312.000 AZN
Satılır 2 otaqlı 104 m2 yeni tikili Neftçi bazası
Bakı
14.05.2026
emlak.az
%
(070) 222-75-53
260.000 AZN
Satılır 4 otaqlı 100 m2 köhnə tikili Xətai r.
Bakı
14.05.2026
emlak.az
%
(070) 222-14-99
110.000 AZN
Satılır 2 otaqlı 56 m2 yeni tikili Qaraçuxur
Bakı
14.05.2026
emlak.az
%
(070) 568-00-31
142.000 AZN
Satılır 3 otaqlı 75 m2 köhnə tikili Avtovağzal m.
Bakı
14.05.2026
emlak.az
%
(070) 243-64-84
147.000 AZN
Satılır 2 otaqlı 50 m2 köhnə tikili Azadlıq prospekti m.
Bakı
14.05.2026
emlak.az