Cavanşir küç
23.01.2026
Elan nömrəsi: 433001
yeniemlak.az
Vasitəçi
188.500 AZN
2.513 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Bakı. Xətai
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(070) *** ** **
070-806-29-29
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
23.01.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 433001
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Bina evi mənzil
Tikili tipi
Köhnə tikili
Sahə
75 m2
Mərtəbə
5 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
1 mərtəbə
Otaq sayı
3 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
Xətai rayonu ,Neyrocərrahiyyə xəstəxanasının yani,Cavanşir küçəsində eksperimental Minsk layihəli 5mərtəbəli binanın 1ci mərtbəsində,geniş mətbəxli,təmirli, qanuni 3otag satılır. Ətrafında 315saylı bağça,245,116saylı orta məktəb,Bravo hiper,Megastore,Bazarstore və.s supermarketlər yerləşir.İnfrastruktur əlverlişlidir,Həzi Aslanov metrosuna 8-10deqiqəlik ayag məsafəsi.Şəhərə birbaşa rahat marşrut xətləri işləyir.
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
134.000 AZN
Qreen housun yanı yeni tikili
Sumqayıt
14.05.2026
yeniemlak.az
%
050-216-05-99
165.000 AZN
Qara qarayev prospekti
Bakı. Nizami
14.05.2026
yeniemlak.az
%
055-308-08-80
147.000 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 60 m², Əhmədli m.
Bakı. Xətai
14.05.2026
bina.az
%
(070) 555-45-64
102.990 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 73 m², Ceyranbatan q.
Bakı. Abşeron
14.05.2026
bina.az
%
(010) 418-75-18
82.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 82 m², Masazır q.
Bakı. Abşeron
14.05.2026
bina.az
%
(050) 202-72-25
560.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 130 m², Nəriman Nərimanov m.
Bakı. Nərimanov
14.05.2026
bina.az
(010) 320-97-97
720.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı mənzil 120m², Xətai m.
Bakı
14.05.2026
ev10.az
%
215.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı mənzil 65m², Azadlıq m.
Bakı
14.05.2026
ev10.az
%
272.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı mənzil 80.1m², Nizami m.
Bakı
14.05.2026