Elan
Masazir qesebesi xezri y k e vahid kucesi 40
23.01.2026
Elan nömrəsi: 433297
yeniemlak.az
Vasitəçi
112.000 AZN
1.778 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Masallı. Masallı
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(070) *** ** **
070-377-77-64
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
23.01.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 433297
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Bina evi mənzil
Tikili tipi
Yeni tikili
Sahə
63 m2
Mərtəbə
14 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
9 mərtəbə
Otaq sayı
3 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
TECILI SATILIR....KUPCA...QAZ... EWYALI....(elektronika istisna)..Masazirin tam merkezinde esas yolun uzerinde BRAVO marketin yaninda inwa edilmiw XEZRI yawayiw kompleksinde 14 mertebeli binanin 9cu mertebesinde sahesi 63kv olan 3 otaqa mukemmel duzeldilmiw super temirli menzil mebelleri ile birlikde satilir..qaz var,su fasilesizdir.binanin 2 lifti var.binanin alti qarajdir.bina muhafize sistemi ile techiz edilib.kompleksin erazisinde yawayiw ucun zeruri olan her werait var.etrafli melumat ucun zeng edin.menzillerinizin satiwi ucun de muraciet ede bilersiz.
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
215.000 AZN
Bakı / Səbail / Badamdar qəs. / Yeni tikili
Bakı. Səbail
14.05.2026
www.evv.az
%
(055) 922-19-56
450.000 AZN
Bakı / Nəsimi / 4-cü mikrorayon / Köhnə tikili
Bakı. Səbail
14.05.2026
homdom.az
%
(055) 573-57-57
200 AZN
Bakı / Nərimanov / Yeni tikili
Bakı. Səbail
14.05.2026
bina.az
(050) 626-69-64
120.000 AZN
Bakı / Xətai / Əhmədli / Köhnə tikili
Bakı. Səbail
14.05.2026
yeniemlak.az
%
(055) 822-23-51
260.000 AZN
Bakı / Xətai / Əhmədli / Yeni tikili
Bakı. Səbail
14.05.2026
bina.az
%
(050) 405-40-47
150 AZN
Bakı / Yasamal / Yasamal qəs. / Köhnə tikili
Bakı. Yasamal
14.05.2026
yeniemlak.az
(055) 216-28-77
114.800 AZN
Bakı / Xətai / Əhmədli / Köhnə tikili
Bakı. Səbail
14.05.2026
bina.az
(010) 241-58-21
150 AZN
Bakı / Yeni tikili
Bakı. Səbail
14.05.2026
lalafo.az