Sumqayır şəhəri18 məhəllə
25.01.2026
Elan nömrəsi: 436292
yeniemlak.az Vasitəçi
110.000 AZN 1.467 AZN/m2 Satılır
Təmirsiz
Sumqayıt.
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(055) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
25.01.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 436292
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Köhnə tikili
Sahə 75 m2
Mərtəbə 4 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 4 mərtəbə
Otaq sayı 3 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
Sumqayıt şəhəri 18 məhəllə. 4/4 mərtəbəsində daş binada 3 otaqlı mənzil satılır.Orta evdir, tam təmirlidir, bəzi əşyalar qalacaq. Dövlət istilik sistemi var. Real alıcıya endirim olacaq. Qiymət 110 000 azn.
Zəng et
Bənzər elanlar