Elan
Ehmedli metrosunun yani qaçaq nebi kuçesi meleyler baxçasinin yaxinliqi
25.01.2026
Elan nömrəsi: 436849
yeniemlak.az
Vasitəçi
165.000 AZN
2.538 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Bakı. Xətai
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(070) *** ** **
070-228-34-70
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
25.01.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 436849
Sahə
65 m2
Mərtəbə
9 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
7 mərtəbə
Otaq sayı
2 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
Tecili satilir.Ehmedli metrosuna ayaqla 4-5 deqiqe mesafede Qaçaq nebi kuçesinde urfa restaranin yani. meleyler baxçasina ve 95 nomreli mektebe çox yaxin.kiyev lahiyeli binada 9/7 si 2 otaqli tam temirli orta blokda yerlesen menzil.menzil yaxşi temirlidir.kupçalidir.senedler qaydasindadir.menzil yalniz neqd yollnan satişdadir.qiymet 165 min manat.
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
295.000 AZN
Laçın / Nizami / Yeni tikili
Laçın. Laçın
14.05.2026
bina.az
(050) 506-00-34
320 AZN
Xırdalan / Yeni tikili
Xırdalan. Xırdalan
14.05.2026
yeniemlak.az
(055) 404-07-40
62.000 AZN
Bakı / Xətai / Əhmədli / Köhnə tikili
Bakı. Səbail
14.05.2026
bina.az
(070) 555-23-50
199.500 AZN
Xırdalan / Yeni tikili
Xırdalan. Xırdalan
14.05.2026
bina.az
(077) 310-88-73
400 AZN
Sumqayıt / 4-cü mikrorayon / Köhnə tikili
Bakı. Nəsimi
14.05.2026
bina.az
(077) 360-69-41
97.000 AZN
Sumqayıt ş 3 cü mikrorayon
Sumqayıt
14.05.2026
yeniemlak.az
%
055-208-09-22
205.000 AZN
Günəşli d massivi
Bakı. Suraxanı
14.05.2026
yeniemlak.az
%
070-568-00-31
280.000 AZN
Sakit qocayev küçəsi
Bakı. Sabunçu
14.05.2026
yeniemlak.az
%
051-443-45-01
260.000 AZN
Xiyabani küçəsi
Bakı. Yasamal
14.05.2026
yeniemlak.az
%
070-222-64-15
123.000 AZN
Yavər əliyev
Bakı. Sabunçu
14.05.2026
yeniemlak.az
%
010-252-04-99
99.000 AZN
Sumqayıt ş 17 ci mikrorayon
Sumqayıt
14.05.2026
yeniemlak.az
%
077-593-31-37
153.000 AZN