Elan
Baki seh nerimanov r ehmed recebli 26 men34
26.01.2026
Elan nömrəsi: 438067
yeniemlak.az
Vasitəçi
183.000 AZN
3.660 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Bakı. Nərimanov
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(050) *** ** **
050-720-20-07
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
26.01.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 438067
Sahə
50 m2
Mərtəbə
5 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
3 mərtəbə
Otaq sayı
2 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
Nerimanov r Bakond magazasinin yani 2 otaq Orta blok temirli Kombili menzil.Esyali
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
242.000 AZN
Bakıxanov qəs
Bakı. Sabunçu
14.05.2026
yeniemlak.az
%
055-600-39-25
174.000 AZN
Əhməd rəcəbli küç
Bakı. Nərimanov
14.05.2026
yeniemlak.az
%
050-636-72-28
140.000 AZN
Behruz nuriyev kucesi
Bakı. Nizami
14.05.2026
yeniemlak.az
%
099-925-99-99
530.000 AZN
Hüseyn cavid prospekti
Bakı. Yasamal
14.05.2026
yeniemlak.az
%
077-528-01-01
134.000 AZN
Inqilab ismayılov küç
Bakı. Xətai
14.05.2026
yeniemlak.az
%
070-222-84-43
173.000 AZN
Z əliyev küç
Xırdalan
14.05.2026
yeniemlak.az
%
077-522-11-33
370.000 AZN
Babək pr
Bakı. Xətai
14.05.2026
yeniemlak.az
%
050-209-36-47
98.000 AZN
Yeni günəşli v massivi
Bakı. Suraxanı
14.05.2026
yeniemlak.az
%
055-480-80-00
120.000 AZN
Bakı zahid xəlilov küçəsi
Bakı. Yasamal
14.05.2026
yeniemlak.az
%
070-222-07-50
195.000 AZN
Məhəmməd xiyabani küçəsi
Bakı. Yasamal
14.05.2026
yeniemlak.az
%
051-270-33-37
323.000 AZN
Nizami r
Bakı. Nizami
14.05.2026
yeniemlak.az
%
070-222-48-25
155.000 AZN
Babək prospekti
Bakı. Xətai
14.05.2026
yeniemlak.az
%
070-222-76-28
167.000 AZN
Cəlal qurbanov
Bakı. Suraxanı
14.05.2026
yeniemlak.az
%
070-568-00-31
240.000 AZN
Nəsrəddin tusi küç
Bakı. Xətai
14.05.2026
yeniemlak.az
%
070-222-94-33
235.000 AZN
Yeni yasamal esed ehmedov
Bakı. Yasamal
14.05.2026
yeniemlak.az
%
099-866-70-55