Genclik milyonerler məhləsi
27.01.2026
Elan nömrəsi: 440998
yeniemlak.az Vasitəçi
1.350.000 AZN 2.250 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Bakı.
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(050) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
27.01.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 440998
Haqqında məlumat
Obyektin növü Həyət evi / Villa, Bağ evi
Sahə 600 m2
Torpaq sahəsi 6 sot
Otaq sayı 8 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
Gənclik – Milyonerlər məhəlləsi Teymur Əliyev və Ceyhun Hacıbəyli küçələrinin kəsişməsi Şəhərin ən prestijli və strateji nöqtələrindən birində yerləşən, yaşayış + biznes üçün ideal ev-ofis konseptli mülk satışdadır. ? 6 sot torpaq sahəsi ? Həyətdə 2 ayrı yaşayış evi Hər iki evdə otaqlar eynidir. ? Sahələr: 70 kv + 60 kv ? Orta təmirli, köhnə tikili ? Qaz, işıq, su – daimi ? Otel, bağça, klinika, ev-ofis və digər kommersiya obyektləri tiklişi üçün tam yararlıdır. ? Sənədlər qaydasındadır ? Qiymət: 1 350 000 AZN ? Real alıcıyla danişıqlara getmək olar.
Zəng et
Bənzər elanlar