Mahammad hadi kuc
27.01.2026
Elan nömrəsi: 441360
yeniemlak.az
Vasitəçi
272.000 AZN
2.542 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Bakı. Xətai Əhmədli
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(070) *** ** **
070-835-27-27
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
27.01.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 441360
Sahə
107 m2
Mərtəbə
17 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
11 mərtəbə
Otaq sayı
3 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
Tecili Satilir Qazli Binada Xetai r Ehmadli M Qanuni - 3 otagli Menzil Menzil Tam Esyali Satilir Sahe -107 kv m 17 mertebenin /11 mertebesi Real Aliciya Endirim Olunacaq
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
300.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı mənzil 105m², Xətai r.
Bakı. Xətai
15.05.2026
ev10.az
%
125.000 AZN
Satılır, Köhnə tikili binada 2 otaqlı mənzil 40m², Nəsimi m.
Bakı
15.05.2026
ev10.az
%
108.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 1 otaqlı mənzil 30m², 20 Yanvar m.
Bakı
15.05.2026
ev10.az
%
640.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 4 otaqlı mənzil 181m², Xətai m.
Bakı
15.05.2026
ev10.az
%
200.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı mənzil 58m², Elmlər m.
Bakı
15.05.2026
ev10.az
215.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı mənzil 77m², 8 Noyabr m.
Bakı
15.05.2026
ev10.az
79.000 AZN
Satılır, Köhnə tikili binada 3 otaqlı mənzil 75m², Gəncə
Gəncə. Gəncə
15.05.2026
ev10.az
%
140.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı mənzil 50m², Bayıl q.
Bakı. Səbail
15.05.2026
ev10.az
%
145.000 AZN
Satılır, Köhnə tikili binada 2 otaqlı mənzil 53m², İçәrişәhәr m.
Bakı
15.05.2026
ev10.az
%
166.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı mənzil 48m², Yasamal r.
Bakı. Yasamal
15.05.2026
ev10.az
%
205.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı mənzil 71m², 20 Yanvar m.
Bakı
15.05.2026
ev10.az
%
105.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 90 m², Xırdalan