Elan
Bakı moskva prospekti 3168
27.01.2026
Elan nömrəsi: 441713
yeniemlak.az
Vasitəçi
175.000 AZN
2.734 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Bakı. Yasamal
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(055) *** ** **
055-851-07-21
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
27.01.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 441713
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Bina evi mənzil
Tikili tipi
Yeni tikili
Metro
20 Yanvar
Sahə
64 m2
Mərtəbə
19 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
3 mərtəbə
Otaq sayı
2 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
Kupçalı, IPOTEKAYA YARARLI,?Yeni tikilmiş prestijli Main mtk 2 hektar qapalı həyəti olan kompleksində gözəl mənzərəsi olan Kupcalı İpotekaya yararlı mənzil satılır. ?20 yanvar / Moskva pr ?64 kv 2 otağa düzəlmə ?Yüksək keyfiyyətli təmir ?Qismən əşyalı ?Son qiymətdir ?Uşaq baxcası ?Oyun meydancası ?Fitness zalı / Bravo və Araz market / aptek ?Gözəl mənzərə ?Qaz, işıq, su ?Qapalı kompleks ?Kupça QIYMET 175000 AZN
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
148.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı mənzil 50m², 20 Yanvar m.
Bakı
15.05.2026
ev10.az
%
233.000 AZN
Satılır, Köhnə tikili binada 2 otaqlı mənzil 80m², Xətai r.
Bakı. Xətai
15.05.2026
ev10.az
%
280.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı mənzil 93m², N.Nərimanov m.
Bakı
15.05.2026
ev10.az
%
215.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 92.5 m², Həzi Aslanov q.
Bakı. Xətai
15.05.2026
bina.az
%
(077) 538-56-66
319.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı mənzil 65m², Xətai m.
Bakı
15.05.2026
ev10.az
%
90.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 65 m², Xırdalan
Bakı. Xətai
15.05.2026
bina.az
(070) 596-96-90
580.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 4 otaqlı mənzil 207m², 8 Noyabr m.
Bakı
15.05.2026
ev10.az
%
175.000 AZN
Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 73 m², Memar Əcəmi m.
Bakı. Binəqədi
15.05.2026
bina.az
(055) 875-25-29
328.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı mənzil 67m², Xətai m.
Bakı
15.05.2026