Elan
Satlr 2 otaql khn tikili 65 m, 8-ci mikrorayon q.
27.01.2026
Elan nömrəsi: 442442
bina.az
Vasitəçi
1.730.008 AZN
26.616 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Bakı. Binəqədi 8-ci mikrorayon
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(055) *** ** **
(055) 582-99-48
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
27.01.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 442442
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Bina evi mənzil
Tikili tipi
Köhnə tikili
Sahə
65 m2
Mərtəbə
7 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
9 mərtəbə
Otaq sayı
2 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
BIR FAIZ ALICI TEREFDEN OFISIN XIDMET HAQQIDIR..8 mkr Naxcivani kucesi Dunya mektebinin yani.Idrak litseyine yaxin.3-102-276 nomreli orta mekteblerin 100 metrliyinde.9 mertebeli LENINQRAD layiheli binanin 7 mertebesi 2 otaq ORTA TEMIRLI menzil satilir.ORTA BLOK Skvaznoy(YELCEKEN).Otaqlari hamam tualeti ayri ayri.qaz iwiq su daimi. .menenzilde yawayiw yoxdur.senedleri alqi satqya hazirdir.qiymeti 175000 azn.
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
385.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı mənzil 143m², Elmlər m.
Bakı
15.05.2026
ev10.az
%
251.250 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 1 otaqlı mənzil 67m², Nizami m.
Bakı
15.05.2026
ev10.az
%
263.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı mənzil 90m², Elmlər m.
Bakı
15.05.2026
ev10.az
%
275.000 AZN
Levend
Sumqayıt. Sumqayıt
15.05.2026
yeniemlak.az
%
070-375-84-16
292.000 AZN
Kristal abseron
Sumqayıt. Sumqayıt
15.05.2026
yeniemlak.az
%
070-375-84-16
288.000 AZN
Kristal abseron
Sumqayıt. Sumqayıt
15.05.2026
yeniemlak.az
%
070-375-84-16
330.000 AZN
Satılır 4 otaqlı yeni tikili 176 m², Həzi Aslanov m.
Bakı. Xətai
15.05.2026
bina.az
%
(070) 781-15-15
665.000 AZN
Levend
Sumqayıt. Sumqayıt
15.05.2026
yeniemlak.az
%
070-375-84-16
230.000 AZN
Bazara yaxin
Sumqayıt
15.05.2026
yeniemlak.az
%
070-375-84-16
288.000 AZN
Xezri residence
Sumqayıt. Sumqayıt
15.05.2026
yeniemlak.az
%
070-375-84-16
97.000 AZN
9 cu mkr
Sumqayıt