Elan
8 ci mikrorayon
28.01.2026
Elan nömrəsi: 444690
yeniemlak.az
Vasitəçi
77.000 AZN
1.604 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Sumqayıt.
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(070) *** ** **
070-630-01-70
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
28.01.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 444690
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Bina evi mənzil
Tikili tipi
Köhnə tikili
Sahə
48 m2
Mərtəbə
5 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
3 mərtəbə
Otaq sayı
2 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
Tam səliqəli menzil, kombi sistemi, kuxna mebeli, cənub künc, təcili satılır
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
228.000 AZN
Satılır, Köhnə tikili binada 4 otaqlı mənzil 110m², İnşaatçılar m.
Bakı
15.05.2026
ev10.az
%
182.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı mənzil 93m², Xırdalan
Xırdalan. Xırdalan
15.05.2026
ev10.az
%
750 AZN
Bakı / Binəqədi / 9-cu mikrorayon / Yeni tikili
Bakı. Binəqədi
15.05.2026
www.evv.az
%
(055) 278-00-14
1.000 AZN
Bakı / Binəqədi / 9-cu mikrorayon / Yeni tikili
Bakı. Binəqədi
15.05.2026
www.evv.az
%
(055) 278-00-14
79.000 AZN
Xırdalan / Yeni tikili
Xırdalan. Xırdalan
15.05.2026
bina.az
(050) 317-23-30
1.050 AZN
Bakı / Xətai / Ağ şəhər / Yeni tikili
Bakı. Səbail
15.05.2026
bina.az
(050) 488-88-11
800 AZN
Bakı / Binəqədi / 7-ci mikrorayon / Yeni tikili
Bakı. Binəqədi
15.05.2026
yeniemlak.az
(051) 520-05-05
192.000 AZN
Bakı / Yasamal / Yasamal qəs. / Köhnə tikili
Bakı. Yasamal
15.05.2026
bina.az
(050) 485-55-55
252.000 AZN
Bakı / Nərimanov / Yeni tikili
Bakı. Səbail
15.05.2026
bina.az
(050) 225-33-99
650 AZN
Bakı / Binəqədi / 9-cu mikrorayon / Yeni tikili
Bakı. Binəqədi
15.05.2026
www.evv.az
%
(055) 278-00-14
400 AZN
Gəncə / Yeni tikili
Gəncə. Gəncə
15.05.2026
bina.az
(050) 876-10-25
450 AZN
Bakı / Sabunçu / Nardaran qəs. / Yeni tikili
Bakı. Sabunçu
15.05.2026
bina.az
(050) 212-48-65
250.000 AZN
Bakı / Nərimanov / Yeni tikili