Suleyman rustem kuc
28.01.2026
Elan nömrəsi: 444713
yeniemlak.az
Vasitəçi
428.000 AZN
3.147 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Bakı. Nəsimi
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(050) *** ** **
050-209-37-68
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
28.01.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 444713
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Bina evi mənzil
Tikili tipi
Yeni tikili
Metro
28 May
Sahə
136 m2
Mərtəbə
18 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
6 mərtəbə
Otaq sayı
3 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
28 Mollun yaxinliqinda 3 otaqli 2 sanuzelli her bir seraiti olan menzil satilir. Menzil esyalari ile birge satilir. Elave melumat ucun elaqe saxliya bilersiniz. Menzilin cixarisi var . Butun senedler qaydasindadi. Binanin altinda market movcuddur.
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
228.000 AZN
Satılır, Köhnə tikili binada 4 otaqlı mənzil 110m², İnşaatçılar m.
Bakı
15.05.2026
ev10.az
%
182.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı mənzil 93m², Xırdalan
Xırdalan. Xırdalan
15.05.2026
ev10.az
%
750 AZN
Bakı / Binəqədi / 9-cu mikrorayon / Yeni tikili
Bakı. Binəqədi
15.05.2026
www.evv.az
%
(055) 278-00-14
1.000 AZN
Bakı / Binəqədi / 9-cu mikrorayon / Yeni tikili
Bakı. Binəqədi
15.05.2026
www.evv.az
%
(055) 278-00-14
79.000 AZN
Xırdalan / Yeni tikili
Xırdalan. Xırdalan
15.05.2026
bina.az
(050) 317-23-30
1.050 AZN
Bakı / Xətai / Ağ şəhər / Yeni tikili
Bakı. Səbail
15.05.2026
bina.az
(050) 488-88-11
800 AZN
Bakı / Binəqədi / 7-ci mikrorayon / Yeni tikili
Bakı. Binəqədi
15.05.2026
yeniemlak.az
(051) 520-05-05
192.000 AZN
Bakı / Yasamal / Yasamal qəs. / Köhnə tikili
Bakı. Yasamal
15.05.2026
bina.az
(050) 485-55-55
252.000 AZN
Bakı / Nərimanov / Yeni tikili
Bakı. Səbail
15.05.2026
bina.az
(050) 225-33-99
650 AZN
Bakı / Binəqədi / 9-cu mikrorayon / Yeni tikili
Bakı. Binəqədi
15.05.2026
www.evv.az
%
(055) 278-00-14
400 AZN
Gəncə / Yeni tikili
Gəncə. Gəncə