Elan
Satlr 3 otaql khn tikili 80 m, Azadlq Prospekti m.
29.01.2026
Elan nömrəsi: 446573
bina.az
Vasitəçi
160.000 AZN
2.000 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Bakı. Binəqədi 7-ci mikrorayon
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(055) *** ** **
(055) 215-42-43
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
29.01.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 446573
Sahə
80 m2
Mərtəbə
5 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
5 mərtəbə
Otaq sayı
3 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
📍DAS BINA ... 📍QANUNI 3 OTAQ... 📍KUPÇA VAR. 📍Alib bu veziyyetde 650 azn kiraye vermek olar. ❤️ 7 ci,mikrorayonda 5 mertebeli binanin 5-ci,mertebesinde MINSKI PROYEKTI QANUNI 3 OTAQLI MENZIL TECILI SATILIR.Menzil Dovlet Imtahan merkezinin yaninda yerleşir. Otaqlari genis,ayri-ayri ve skvaznoydur.Iki balkonu var.Senedi Kupça.QEYDIYATDA HECKIM YOXDUR,MENZILIN ACARLARI ALQI-SATQI GUNU VERILECEK.Su,isiq,qaz,dovlet atapleniyasi daimidir.Orta blokda yerleşir. Azadliq ve Dernegül metrosuna yaxindir.Alici 1% firmaya odeyecek.Marsurtlar binanin yanindan kecir.Mekteb( 244,126,283 ve 83 sayli) binaya yaxindir. Daha etrafli elaqe saxlayin.
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
155.000 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 40 m², Qara Qarayev m.
Bakı. Nizami
15.05.2026
bina.az
(077) 555-82-85
765.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 4 otaqlı mənzil 756000m², Səbail r.
Bakı. Səbail
15.05.2026
ev10.az
%
181.000 AZN
Bakı / Nizami / Yeni tikili
Bakı. Səbail
15.05.2026
bina.az
(051) 630-88-88
275 AZN
Bakı / Xətai / Yeni tikili
Bakı. Səbail
15.05.2026
bina.az
(055) 601-97-24
350 AZN
Bakı / Nərimanov / Köhnə tikili
Bakı. Səbail
15.05.2026
bina.az
(077) 587-70-21
450 AZN
Xırdalan / Yeni tikili
Xırdalan. Xırdalan
15.05.2026
bina.az
(050) 777-18-87
33.500 AZN
Bakı / Binəqədi / Dərnəgül / Yeni tikili
Bakı. Binəqədi
15.05.2026
yeniemlak.az
(050) 331-15-86
330.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 110 mВІ, Xətai r.