Elan
Satlr 3 otaql khn tikili 75 m, Yasamal r.
29.01.2026
Elan nömrəsi: 446618
bina.az
Vasitəçi
178.500 AZN
2.380 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Bakı. Yasamal
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(070) *** ** **
(070) 393-79-59
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
29.01.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 446618
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Bina evi mənzil
Tikili tipi
Köhnə tikili
Sahə
75 m2
Mərtəbə
2 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
9 mərtəbə
Otaq sayı
3 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
3 otaqll manzil satllr das binadlr eks layihadir bina 1 blokludur iptekaya dusmir sanadi clxarsdlr kupcadlr matbax genislandiribdir boyudilbdir manzilsa saat 4 dan 7 kimi baxmaq olur xidmat haql 1% fayizdir
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
155.000 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 40 m², Qara Qarayev m.
Bakı. Nizami
15.05.2026
bina.az
(077) 555-82-85
765.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 4 otaqlı mənzil 756000m², Səbail r.
Bakı. Səbail
15.05.2026
ev10.az
%
181.000 AZN
Bakı / Nizami / Yeni tikili
Bakı. Səbail
15.05.2026
bina.az
(051) 630-88-88
275 AZN
Bakı / Xətai / Yeni tikili
Bakı. Səbail
15.05.2026
bina.az
(055) 601-97-24
350 AZN
Bakı / Nərimanov / Köhnə tikili
Bakı. Səbail
15.05.2026
bina.az
(077) 587-70-21
450 AZN
Xırdalan / Yeni tikili
Xırdalan. Xırdalan
15.05.2026
bina.az
(050) 777-18-87
33.500 AZN
Bakı / Binəqədi / Dərnəgül / Yeni tikili
Bakı. Binəqədi
15.05.2026
yeniemlak.az
(050) 331-15-86
330.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 110 mВІ, Xətai r.
Bakı. Xətai
15.05.2026
bina.az
(070) 626-08-88
350 AZN
Bakı / Sabunçu / Sabunçu qəs. / Yeni tikili
Bakı. Sabunçu
15.05.2026
bina.az
(055) 211-10-32
931.500 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 5 otaqlı mənzil 207m², Səbail r.
Bakı. Səbail
15.05.2026
ev10.az
%
305.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı mənzil 68m², Elmlər m.
Bakı
15.05.2026
ev10.az
%
135.000 AZN
Sumqayıt 10 cumk
Sumqayıt
15.05.2026