Bakixanov qes
29.01.2026
Elan nömrəsi: 446686
yeniemlak.az
Vasitəçi
220.000 AZN
1.833 AZN/m2
Satılır
Təmirsiz
Bakı. Sabunçu
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(055) *** ** **
055-600-39-25
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
29.01.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 446686
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Bina evi mənzil
Tikili tipi
Köhnə tikili
Sahə
120 m2
Mərtəbə
5 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
4 mərtəbə
Otaq sayı
5 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
Lelinqrad proyekti qanuni 5 otaqli temirsiz menzil satisda bina bakixanov qes 96 nom mektebin yaninda yerlesir.senedler qaydasindadir.ofis haqqi 1% teskil edir real alicilar elaqe saxlasin.ofis haqqi 1% teskil edir
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
115.000 AZN
2 otaqlı Yeni tikili
Bakı. Binəqədi
15.05.2026
binam.az
%
0772551302 0772551305
225.000 AZN
3 otaqlı Yeni tikili
Bakı. Yasamal
15.05.2026
binam.az
%
0513315060
240.000 AZN
2 otaqlı Yeni tikili
Bakı. Nəsimi
15.05.2026
binam.az
0552611219
228.000 AZN
2 otaqlı Yeni tikili
Bakı. Sabunçu
15.05.2026
binam.az
%
0772551302 0772551305
480.000 AZN
3 otaqlı Yeni tikili
Bakı. Xətai
15.05.2026
binam.az
%
0775740397
155.000 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 40 m², Qara Qarayev m.
Bakı. Nizami
15.05.2026
bina.az
(077) 555-82-85
765.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 4 otaqlı mənzil 756000m², Səbail r.
Bakı. Səbail
15.05.2026
ev10.az
%
181.000 AZN
Bakı / Nizami / Yeni tikili
Bakı. Səbail
15.05.2026
bina.az
(051) 630-88-88
275 AZN
Bakı / Xətai / Yeni tikili
Bakı. Səbail
15.05.2026
bina.az
(055) 601-97-24
350 AZN
Bakı / Nərimanov / Köhnə tikili
Bakı. Səbail
15.05.2026
bina.az
(077) 587-70-21
450 AZN
Xırdalan / Yeni tikili
Xırdalan. Xırdalan
15.05.2026
bina.az
(050) 777-18-87
33.500 AZN
Bakı / Binəqədi / Dərnəgül / Yeni tikili
Bakı. Binəqədi
15.05.2026
yeniemlak.az
(050) 331-15-86
330.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 110 mВІ, Xətai r.