Azadlıq pr
30.01.2026
Elan nömrəsi: 447951
yeniemlak.az
Vasitəçi
650.000 AZN
3.368 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Bakı. Nəsimi
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(050) *** ** **
050-519-37-37
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
30.01.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 447951
Sahə
193 m2
Mərtəbə
20 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
9 mərtəbə
Otaq sayı
4 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
TƏCİLİ !!! Tibb Universitetinin yaxınlığında,Azadliq pr-də, Bravo marketin üstündə, 20 mərtəbəli OLIPMPUS PARK premium yaşayış binasının 9-cu mərtəbəsində,4-otaqlı yenicə təmirdən çıxmış mənzil satılır.Yüksək keyfiyyətli təmir,pol parket,istilik kombi,isti döşəmə,hər otaqda kondisioner, quraşdırılmış mətbəxt mebeli,iki sanitar qovuşağı,dörd eyvanı var.Təmir bahalı və keyfiyyətli materiallardan,eləcədə pərdələr xüsusi sifarişlə hazırlanıb.Təmirdən sonra yaşayiş olmayıb. Qiymət startdır,real alıcılara mənzilə baxıldıqdan sonra endirim olunacaq.
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
1.150 AZN
Bakı / Nəsimi / Yeni tikili
Bakı. Səbail
15.05.2026
bina.az
(050) 398-16-98
145.000 AZN
Xırdalan / Köhnə tikili
Xırdalan. Xırdalan
15.05.2026
bina.az
(051) 742-75-50
380 AZN
Bakı / Yeni tikili
Bakı. Səbail
15.05.2026
lalafo.az
(077) 334-04-61
380 AZN
Bakı / Yeni tikili
Bakı. Səbail
15.05.2026
lalafo.az
(077) 365-76-84
87 AZN
Bakı / Yeni tikili
Bakı. Səbail
15.05.2026
lalafo.az
(051) 813-94-77
270.000 AZN
Bakı / Nizami / 8-ci kilometr / Yeni tikili
Bakı. Səbail
15.05.2026
bina.az
(010) 239-68-74
900 AZN
Bakı / Yasamal / Yasamal qəs. / Yeni tikili
Bakı. Yasamal
15.05.2026
bina.az
(055) 999-92-36
157.000 AZN
Bakı / Suraxanı / Hövsan qəs. / Köhnə tikili
Bakı. Suraxanı
15.05.2026
bina.az
(050) 282-89-82
195.000 AZN
Bakı / Xətai / Köhnə tikili
Bakı. Səbail
15.05.2026
bina.az