Sumqayit seher 2 ci mik daş bina
30.01.2026
Elan nömrəsi: 447974
yeniemlak.az Vasitəçi
66.500 AZN 1.750 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Sumqayıt.
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(010) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
30.01.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 447974
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Köhnə tikili
Sahə 38 m2
Mərtəbə 5 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 2 mərtəbə
Otaq sayı 1 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
Sumqayit seher 2-ci mik daş bina 5/2-si künc ev 1 otaq balkonu həyətə baxır tam səliqəli ev 66500 AZN
Zəng et
Bənzər elanlar