Xez merdekan
30.01.2026
Elan nömrəsi: 448012
yeniemlak.az Vasitəçi
310.000 AZN 1.987 AZN/m2 Satılır
Təmirsiz
Bakı. Xəzər Mərdəkan
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(070) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
30.01.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 448012
Haqqında məlumat
Obyektin növü Həyət evi / Villa, Bağ evi
Sahə 156 m2
Torpaq sahəsi 5 sot
Otaq sayı 3 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
Mərdəkan qəsəbəsində Makaron fabrıkınden saga yolun düz ustunde 5 sot torpaq sahəsinin içərisində yerləşən 3 otaqlı bağ evi. Ev tam təmirlidir, gir-yaşa vəziyyətdədir. Kupça (çıxarış) tam qaydasındadır. Həyəti var, yaşayış üçün tam uyğundur. Qiymət: 310 000 AZN Status: satışdadır
Zəng et
Bənzər elanlar