Suraxanı rayonu qaraçuxur qəsəbəsində yerləşir
30.01.2026
Elan nömrəsi: 448384
yeniemlak.az Vasitəçi
155.000 AZN 1.938 AZN/m2 Satılır
Təmirsiz
Bakı. Suraxanı
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(070) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
30.01.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 448384
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Köhnə tikili
Sahə 80 m2
Mərtəbə 9 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 5 mərtəbə
Otaq sayı 3 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
DÖVLƏT İPOTEKASINA YARARLI | QAZLI | KUPÇALI MƏNZİL ? Suraxanı rayonu, Qaraçuxur qəsəbəsi Tatlı un məmulatlarının yanında yerləşən, Kiyev layihəli köhnə tikili 9 mərtəbəli binanın 5-ci mərtəbəsində ümumi sahəsi 80 kvm olan 3 otaqlı, təmirli mənzil satışa çıxarılıb. ? Mənzil orta blokdur, yelçəkəndir ? Qaz, su, işıq daimidir ? İstilik sistemi mərkəzidir ? Sənəd: Kupça (Çıxarış) ? Dövlət ipotekasına yararlıdır ? Yaxınlıqda məktəb, marketlər və digər iaşə obyektləri mövcuddur. ? Qiymət: 155.000 AZN ? Şirkət komissiyası: 1% ? Ətraflı məlumat almaq və mənzilə baxış keçirmək üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz.
Zəng et
Bənzər elanlar