Elan
Satlr 3 otaql khn tikili 68 m, Azadlq Prospekti m.
31.01.2026
Elan nömrəsi: 449756
bina.az
Vasitəçi
212.000 AZN
3.118 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Bakı. Binəqədi 8-ci mikrorayon
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(051) *** ** **
(051) 623-18-56
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
31.01.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 449756
Sahə
68 m2
Mərtəbə
7 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
9 mərtəbə
Otaq sayı
3 otaq
Sənəd
Digər
Kredit
Kreditsiz
BIR FAIZ ALICI TEREFDEN OFISIN XIDMET HAQQIDIR…8 MKR Azadliq prospekti Qoc et Ailevi kafesine yaxin Tergul Ticaret merkezine yaxin Corci Eniski adina parkin yani 83-135 nomreli orta mekteblerin 300 metrliyinde 248-3-276-126 nomreli orta mekteblerin Dunya mektebinin Idralk litseyinin yaxinliqi 115 nomreli orta mektebe yaxin Tenis akademiyasinin Azadliq metrosunun yaxinliqi 9 mertebeli LENINQRAD layiheli binanin 7 mertebesi 2 otaq 3 otaqa peredel(3 OTAQ OLUB) SUPER temirli menzil satilir.metbex yerindedir..qaz iwiq su daimi KOMBI istilik sistemi.isti doüeme(TYOPLİY POL).menzilin butun otaqlari birinci iüiq(PERVİSVET).menzilin senedi Kupca(CIXARIW)..qiymeti START 212000 AZN…
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
140.000 AZN
7 mkr
Bakı. Binəqədi
16.05.2026
yeniemlak.az
%
055-215-42-43
99.500 AZN
Sumqayit seh 1 ci mkr y t 10 5 2 otaga duzelmis menzil satilir evin temiri yaxsidir
Sumqayıt
16.05.2026
yeniemlak.az
%
055-788-94-03
070-888-94-03
100.000 AZN
Rüstəmov küçəs
Bakı. Nizami
16.05.2026
yeniemlak.az
%
055-326-52-52
077-326-52-52
218.000 AZN
R rüstəmov küçəsin 18
Bakı. Nizami
16.05.2026
yeniemlak.az
%
077-312-23-74
119.000 AZN
Sumqayit seher
Sumqayıt
16.05.2026
yeniemlak.az
%
055-906-36-34
198.000 AZN
Satılır 5 otaqlı köhnə tikili 110 m², Biləcəri q.
Bakı. Binəqədi
16.05.2026
bina.az
%
(077) 319-27-37
350.000 AZN
Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 72 m², Sahil m.