Elan
8 mkr rovwen huseynov
31.01.2026
Elan nömrəsi: 450107
yeniemlak.az
Vasitəçi
146.000 AZN
3.244 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Bakı. Binəqədi 8-ci mikrorayon
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(055) *** ** **
055-582-99-48
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
31.01.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 450107
Sahə
45 m2
Mərtəbə
9 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
6 mərtəbə
Otaq sayı
2 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
BIR FAIZ ALICI TEREFDEN OFISIN XIDMET HAQQIDIR…8 MKR Qezenfer Musabeyov kucesi Daxili Qowunlarin baw qerargahinin yani Araz marketin arxasi 10 mertebeli LENINQRAD layiheli binanin 6 mertebesi 1 otaq umumi sahesi 43 kvm.2 otaqa peredel(CEVRILIB) ELA temirli menzil DOLU EWYALI ..QAZ iwiq su daimi.KOMBI istilik sistemi.senedi Kupca(CIXARIW) qiymeti 146000 azn
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
188.000 AZN
Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 82 m², Həzi Aslanov m.
Bakı. Xətai
16.05.2026
bina.az
%
(070) 500-12-17
232.000 AZN
Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 70 m², Nəsimi r.
Bakı. Nəsimi
16.05.2026
bina.az
%
(012) 526-94-94
+994125269494
370.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 135 m², Dərnəgül m.
Bakı. Nərimanov
16.05.2026
bina.az
%
(050) 209-36-49
650.000 AZN
Satılır 5 otaqlı yeni tikili 270 m², 28 May m.
Bakı. Nəsimi
16.05.2026
bina.az
%
(050) 209-36-49
94.000 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 54 m², Xırdalan
Bakı. Xətai
16.05.2026
bina.az
%
(070) 855-55-23
600 AZN
Bakı / Köhnə tikili
Bakı. Səbail
16.05.2026
emlak.az
(070) 555-90-99
245.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 127 m², Əhmədli m.
Bakı. Xətai
16.05.2026
bina.az
%
(099) 611-58-58
152.000 AZN
Satılır 1 otaqlı yeni tikili 60 m², Bakıxanov q.
Bakı. Sabunçu
16.05.2026
bina.az
%
(077) 334-48-77
(050) 337-77-74
565.000 AZN
Satılır 4 otaqlı yeni tikili 184 m², 28 May m.
Bakı. Xətai
16.05.2026
bina.az
%
(050) 702-75-25