Elan
Masazir qesebesi qurtuluw 93 y k istiqlaliyyet kucesi 44
31.01.2026
Elan nömrəsi: 450442
yeniemlak.az
Vasitəçi
68.500 AZN
1.557 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Masallı. Masallı
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(070) *** ** **
070-377-77-64
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
31.01.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 450442
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Bina evi mənzil
Tikili tipi
Yeni tikili
Sahə
44 m2
Mərtəbə
6 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
5 mərtəbə
Otaq sayı
2 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
Masazirda Qurtuluw 93 yawayiw kompleksinde 6 mertebeli binanin 5ci mertebesinde sahesi 44kv olan 2 otaqa duzeldilmiw menzil satilir.istilik sistemi merkezidir,su fasilesizdir.kompleksde yawayiw ucun zeruri olan her werait var: menzillerinizin satiwi ucun de agentliyimize muraciet ede bilersiz.menzillerimizin videosuna YOUTUBE da (RETRO EMLAK AGENTLIYI) yazmaqla kanalimizda izleye bilersiz.
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
239.000 AZN
Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 85 m², Nəriman Nərimanov m.
Bakı. Nərimanov
16.05.2026
bina.az
%
(077) 568-00-14
320.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 136 m², Badamdar q.
Bakı. Səbail
16.05.2026
bina.az
%
(050) 858-87-77
230.000 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 77 m², Nəriman Nərimanov m.
Bakı. Nərimanov
16.05.2026
bina.az
%
(077) 568-00-14
410.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 135 m², Şah İsmayıl Xətai m.
Bakı. Xətai
16.05.2026
bina.az
(070) 724-74-54
275.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 100 mВІ, 8 Noyabr m.
Bakı. Nəsimi
16.05.2026
bina.az
(055) 708-24-88
178.000 AZN
Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 65 m², 28 May m.
Bakı. Nəsimi
16.05.2026
bina.az
%
(070) 568-00-79
300.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 127 m², Badamdar q.
Bakı. Səbail
16.05.2026
bina.az
%
(050) 858-87-77
285.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 125 m², Badamdar q.
Bakı. Səbail
16.05.2026
bina.az
%
(050) 858-87-77
147.000 AZN
Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 50 m², Gənclik m.