Bakı / Binəqədi / Binəqədi qəs. / Köhnə tikili
31.01.2026
Elan nömrəsi: 450576
www.evv.az Vasitəçi
158.000 AZN 3.762 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Bakı. Binəqədi Binəqədi Bakı ş., Binəqədi r., Gənclik metrosu ərazisi
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
() *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
31.01.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 450576
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Köhnə tikili
Sahə 42 m2
Mərtəbə 4 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 5 mərtəbə
Otaq sayı 2 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
Mənzil Bakı şəhəri, Binəqədi rayonu, Atatürk parkının yanında, Gənclik metrosuna çox yaxın ərazidə yerləşir. Təmir yaxşı vəziyyətdədir. Daş binadır. 5 mərtəbəli binanın 4-cü mərtəbəsində yerləşir. Sahə: 42 kvadrat metr Otaq sayı: 2 Bütün infrastruktur mövcuddur: qaz, su, işıq daimidir. Binanın həyətində geniş parkinq var. Yaxınlıqda uşaq bağçası, məktəb və böyük supermarket yerləşir. Sənəd: çıxarış Qiymət: 158 000 AZN Real alıcıya endirim ediləcək. Xidmət haqqı: 1%.
Zəng et
Bənzər elanlar