Elan
Satılır, Köhnə tikili binada 2 otaqlı mənzil 47m², Sumqayıt
31.01.2026
Elan nömrəsi: 450590
ev10.az
Vasitəçi
89.500 AZN
1.904 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Sumqayıt. Sumqayıt
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(055) *** ** **
0557481021
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
31.01.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 450590
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Bina evi mənzil
Tikili tipi
Ev / Mənzil
Sahə
47 m2
Mərtəbə
4 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
5 mərtəbə
Otaq sayı
2 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
1 mk 5/4 mertrbesi 2 otaq kunc menzil.divarlar izolasiya olunub.daş bina.tam temirli sutunlu balkon var.otaqların girişleri ayri.seymur aptekun yanı.kombi kunxa mebeli.qiymeti 89500 manat
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
170.000 AZN
Satılır 4 otaqlı yeni tikili 132 m², Masazır q.
Bakı. Abşeron
16.05.2026
bina.az
%
(070) 308-88-78
214.000 AZN
Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 85 m², Əhmədli m.
Bakı. Xətai
16.05.2026
bina.az
%
(070) 222-47-73
279.000 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 66 m², 28 May m.
Bakı. Nəsimi
16.05.2026
bina.az
%
(050) 209-37-70
218.000 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 96 m², Həzi Aslanov m.
Bakı. Xətai
16.05.2026
bina.az
%
(055) 731-51-52
210.000 AZN
Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 60 m², Elmlər Akademiyası m.
Bakı. Yasamal
16.05.2026
bina.az
%
(012) 526-94-94
+994125269494
229.000 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 68 m², İnşaatçılar m.
Bakı. Yasamal
16.05.2026
bina.az
%
(070) 222-69-33
156.000 AZN
Satılır 3 otaqlı 85 m2 köhnə tikili Y.Günəşli