Sumqayit xezri rezidens
31.01.2026
Elan nömrəsi: 451026
yeniemlak.az
Vasitəçi
191.000 AZN
2.054 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Sumqayıt. Sumqayıt
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(070) *** ** **
070-560-64-55
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
31.01.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 451026
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Bina evi mənzil
Tikili tipi
Yeni tikili
Sahə
93 m2
Mərtəbə
7 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
2 mərtəbə
Otaq sayı
2 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
Menzil Sumqayt bulvarinda Xezri Rezidensde 7 /2 mertebesinde yerlesir.Qanuni 2 otaqli 93 kv menzildir.Denize panaramasi movcduddur..tam temirli menzildir.Binanin 24 /7 muhafizesi uşaqlar ucun eylence meydançasi hovuzu movcuddur.Elit kompleksdir.
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
118.800 AZN
Abşeron / Məhəmmədli / Yeni tikili
Bakı. Abşeron
16.05.2026
yeniemlak.az
(055) 266-01-04
595.000 AZN
Satılır 4 otaqlı yeni tikili 220 m², 28 May m.
Bakı. Suraxanı
16.05.2026
bina.az
%
(051) 270-33-48
365.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 103 m², Nəsimi r.
Bakı. Nəsimi
16.05.2026
bina.az
%
(070) 222-75-53
365.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 125 m², Şah İsmayıl Xətai m.
Bakı. Xətai
16.05.2026
bina.az
%
(070) 222-86-38
360.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 135 m², İnşaatçılar m.
Bakı. Yasamal
16.05.2026
bina.az
%
(050) 281-70-51
420.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 121 m², Nərimanov r.
Bakı. Nərimanov
16.05.2026
bina.az
%
(070) 222-75-53
250.000 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 60 m², Nizami m.
Bakı. Yasamal
16.05.2026
bina.az
(070) 568-00-93
170.000 AZN
Satılır 4 otaqlı yeni tikili 132 m², Masazır q.
Bakı. Abşeron
16.05.2026
bina.az
%
(070) 308-88-78
214.000 AZN
Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 85 m², Əhmədli m.
Bakı. Xətai
16.05.2026
bina.az
%
(070) 222-47-73
279.000 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 66 m², 28 May m.
Bakı. Nəsimi
16.05.2026
bina.az