General əliağa şixlinski
31.01.2026
Elan nömrəsi: 451272
yeniemlak.az Vasitəçi
124.000 AZN 1.908 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Bakı. Xətai
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(070) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
31.01.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 451272
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Metro Həzi Aslanov
Sahə 65 m2
Mərtəbə 16 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 3 mərtəbə
Otaq sayı 3 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
Təcili Satılır: Neapol Dairəsi Yaxınlığında 3 Otaqlı Mənzil Xətai rayonunun ən əlverişli hissələrindən birində, General Əliağa Şıxlinski küçəsində ideal yaşayış fürsəti! Ünvan: Xətai r-nu, Gen. Ə. Şıxlinski küç. (Neapol dairəsi yaxınlığı) Mərtəbə: 16 mərtəbəli binanın 3-cü mərtəbəsi (Yaşayış üçün ideal mərtəbə) Sahə: 65 kv.m Otaq sayı: 3 otaq Qiymət: 124,000 AZN Üstünlüklər: Expermental layihə İnfrastruktur: Lift daimi işlək vəziyyətdədir. Yerləşmə: Binanın yerləşdiyi ərazi ailəli şəxslər üçün çox əlverişlidir. Binada qaz yoxdur Güzəşt: Real alıcıya qiymətdə endirim olunacaq. Qeyd: Vasitəçi (Ofis) haqqı 1% təşkil edir (Alıcı tərəfindən ödənilir).
Zəng et
Bənzər elanlar