Masazır modern city
10.02.2026
Elan nömrəsi: 457032
yeniemlak.az
Vasitəçi
68.000 AZN
1.360 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Masallı. Masallı
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(055) *** ** **
055-675-00-09
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
10.02.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 457032
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Bina evi mənzil
Tikili tipi
Yeni tikili
Sahə
50 m2
Mərtəbə
8 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
6 mərtəbə
Otaq sayı
2 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
mssazır DUZ GÖLÜ modern city 2 otaqlı 50 kv mənzil yarı əşyalı satılır.qaz lift var.
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
440.000 AZN
Satılır 5 otaqlı yeni tikili 200 m², Elmlər Akademiyası m.
Bakı. Yasamal
24.05.2026
bina.az
235.000 AZN
2 otaqlı Köhnə tikili
Bakı. Nərimanov
24.05.2026
binam.az
161.000 AZN
2 otaqlı Yeni tikili
Bakı. Yasamal
24.05.2026
binam.az
178.000 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 70 m², Həzi Aslanov m.
Bakı. Xətai
24.05.2026
bina.az
110.000 AZN
Satılır 1 otaqlı köhnə tikili 45 m², Həzi Aslanov m.
Bakı. Suraxanı
24.05.2026
bina.az
120.000 AZN
Bakı / Qaradağ / Qaradağ qəs. / Köhnə tikili
Bakı. Səbail
24.05.2026
bina.az
600 AZN
Bakı / Nizami / Köhnə tikili
Bakı. Səbail
24.05.2026
bina.az
130.000 AZN
Abşeron / Mehdiabad / Yeni tikili
Bakı. Abşeron
24.05.2026
bina.az
340.000 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 106 m², Elmlər Akademiyası m.
Bakı. Yasamal
24.05.2026
bina.az
158.000 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 70 m², Azadlıq Prospekti m.
Bakı. Binəqədi
24.05.2026
bina.az
125.000 AZN
Mehmandarov kuc
Bakı. Xətai
24.05.2026
yeniemlak.az
110.000 AZN
10mkr
Sumqayıt
24.05.2026
yeniemlak.az
116.900 AZN
Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 59.9 m², Yeni Günəşli q.
Bakı. Suraxanı
24.05.2026
bina.az
83.000 AZN
Masazir qesebesi yeni baki y k istiqlaliyyet kucesi 55
Masallı. Masallı
24.05.2026
yeniemlak.az
280.000 AZN
Moskva prospekti
Bakı. Yasamal
24.05.2026