Elan
Satlr 2 otaql khn tikili 35 m, Memar cmi m.
04.03.2026
Elan nömrəsi: 502604
bina.az
Vasitəçi
119.000 AZN
3.400 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Bakı. Nəsimi 2-ci mikrorayon
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(055) *** ** **
(055) 504-06-16
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
04.03.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 502604
Sahə
35 m2
Mərtəbə
5 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
5 mərtəbə
Otaq sayı
2 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
Memar Əcəmidə Metro çıxışı 5 dəyqə mərkəzi küçədə yerləşmə yeri idyaldı ev çox gözəl prayekdi qiymət 119000 riyal alıcıya endirim olunacaq
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
660.000 AZN
Satılır 4 otaqlı yeni tikili 210 m², Yasamal r.
Bakı. Yasamal
16.05.2026
bina.az
%
(050) 702-75-25
495.000 AZN
Satılır 4 otaqlı yeni tikili 210 m², Nəsimi r.
Bakı. Nəsimi
16.05.2026
bina.az
%
(050) 702-75-25
560.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 120 m², Ağ şəhər q.
Bakı. Xətai
16.05.2026
bina.az
(070) 557-80-80
(070) 560-70-69
140.000 AZN
7 mkr
Bakı. Binəqədi
16.05.2026
yeniemlak.az
%
055-215-42-43
99.500 AZN
Sumqayit seh 1 ci mkr y t 10 5 2 otaga duzelmis menzil satilir evin temiri yaxsidir
Sumqayıt
16.05.2026
yeniemlak.az
%
055-788-94-03
070-888-94-03
100.000 AZN
Rüstəmov küçəs
Bakı. Nizami
16.05.2026
yeniemlak.az
%
055-326-52-52
077-326-52-52
218.000 AZN
R rüstəmov küçəsin 18
Bakı. Nizami
16.05.2026
yeniemlak.az
%
077-312-23-74
119.000 AZN
Sumqayit seher
Sumqayıt
16.05.2026
yeniemlak.az
%
055-906-36-34
198.000 AZN
Satılır 5 otaqlı köhnə tikili 110 m², Biləcəri q.
Bakı. Binəqədi
16.05.2026
bina.az
%
(077) 319-27-37
350.000 AZN
Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 72 m², Sahil m.
Bakı. Suraxanı
16.05.2026
bina.az
%
(050) 209-37-70
220.000 AZN
Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 85 m², Nəriman Nərimanov m.
Bakı. Nərimanov
16.05.2026
bina.az
%
(099) 611-58-58
160.000 AZN
Satılır 2 otaqlı 55 m2 köhnə tikili 8 km