Insaccilar
04.03.2026
Elan nömrəsi: 502723
yeniemlak.az
Vasitəçi
254.000 AZN
2.886 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Bakı. Yasamal
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(070) *** ** **
070-833-55-09
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
04.03.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 502723
Sahə
88 m2
Mərtəbə
16 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
7 mərtəbə
Otaq sayı
2 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
Ipotekaya yararli 2 otaqli esyali menzil satilir insaccilar metrosuna 5 deq mesfe etrafda mekteb bagca marketler ve diger iiyase obyektler fealiyet gosderir
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
140.000 AZN
7 mkr
Bakı. Binəqədi
16.05.2026
yeniemlak.az
%
055-215-42-43
99.500 AZN
Sumqayit seh 1 ci mkr y t 10 5 2 otaga duzelmis menzil satilir evin temiri yaxsidir
Sumqayıt
16.05.2026
yeniemlak.az
%
055-788-94-03
070-888-94-03
100.000 AZN
Rüstəmov küçəs
Bakı. Nizami
16.05.2026
yeniemlak.az
%
055-326-52-52
077-326-52-52
218.000 AZN
R rüstəmov küçəsin 18
Bakı. Nizami
16.05.2026
yeniemlak.az
%
077-312-23-74
119.000 AZN
Sumqayit seher
Sumqayıt
16.05.2026
yeniemlak.az
%
055-906-36-34
198.000 AZN
Satılır 5 otaqlı köhnə tikili 110 m², Biləcəri q.
Bakı. Binəqədi
16.05.2026
bina.az
%
(077) 319-27-37
350.000 AZN
Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 72 m², Sahil m.
Bakı. Suraxanı
16.05.2026
bina.az
%
(050) 209-37-70
220.000 AZN
Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 85 m², Nəriman Nərimanov m.
Bakı. Nərimanov
16.05.2026
bina.az
%
(099) 611-58-58
160.000 AZN
Satılır 2 otaqlı 55 m2 köhnə tikili 8 km
Bakı
16.05.2026
emlak.az
%
(055) 326-52-52
(077) 326-52-52
320.000 AZN
Satılır 3 otaqlı 137 m2 yeni tikili 28 May m.
Bakı
16.05.2026
emlak.az
%
(070) 243-64-84
164.000 AZN
Satılır 2 otaqlı 55 m2 yeni tikili Memar Əcəmi m.
Bakı
16.05.2026
emlak.az
%
(070) 243-64-84
150.000 AZN
Satılır 3 otaqlı 70 m2 köhnə tikili Memar Əcəmi m.