Ehmedli m yaxin neapol kuruquna yaxin
04.03.2026
Elan nömrəsi: 503134
yeniemlak.az
Vasitəçi
1.740.000 AZN
23.200 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Bakı. Xətai
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(050) *** ** **
050-209-37-08
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
04.03.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 503134
Sahə
75 m2
Mərtəbə
9 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
2 mərtəbə
Otaq sayı
3 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
Tecili,Tecili,Ehmedli ve Neapol Kuruquna yaxin,Lutfuzade kucesinde,9 mertebeli binanin 2 ci mertebesinde,umumi sahesi 75 kvm olan,3 otaqli Tam Temirli ,Menzil tecili olaraq satiwa cixarilib.Menzilde qaqz,su,iwiq,daimidi,menzilde yawyaiw ucun hercur weraiti var.Menzil ipotekaya tam yararlidi.Binanin yaninda Mekdeb ,uwaq baxasi,ve geyim dukanlari var.
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
370.000 AZN
Bakı / Binəqədi / 8-ci mikrorayon / Yeni tikili
Bakı. Binəqədi
16.05.2026
homdom.az
%
(055) 616-19-97
470.000 AZN
Bakı / Səbail / Yeni tikili
Bakı. Səbail
16.05.2026
homdom.az
(051) 934-66-02
72.000 AZN
Mingəçevir / Köhnə tikili
Mingəçevir. Mingəçevir
16.05.2026
yeniemlak.az
%
(050) 616-37-74
175.000 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 46 m², 20 Yanvar m.
Bakı. Yasamal
16.05.2026
bina.az
%
(012) 526-94-94
+994125269494
250.000 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 81 m², Həzi Aslanov m.
Bakı. Xətai
16.05.2026
bina.az
%
(070) 387-09-15
228.000 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 94 m², Bakıxanov q.
Bakı. Sabunçu
16.05.2026
bina.az
%
(070) 644-99-31
149.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı mənzil 85m², Xırdalan
Xırdalan. Xırdalan
16.05.2026
ev10.az
%
132.000 AZN
Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 60 m², Xalqlar Dostluğu m.
Bakı. Nizami
16.05.2026
bina.az
%
(012) 526-94-94
+994125269494
149.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı mənzil 85m², Xırdalan
Xırdalan. Xırdalan