Elan
Satılır 3 otaqlı 75 m2 köhnə tikili 28 Mall
04.03.2026
Elan nömrəsi: 504081
emlak.az
Vasitəçi
250.000 AZN
3.333 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Bakı.
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(051) *** ** **
(051) 987-62-49
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
04.03.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 504081
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Bina evi mənzil
Tikili tipi
Köhnə tikili
Sahə
75 m2
Mərtəbə
9 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
9 mərtəbə
Otaq sayı
3 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
28 may m. Ayrakassanın yanında. 9/9 3-otaqlı tam təmirli Veşlə birgə satıram
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
233.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 92 m², Həzi Aslanov m.
Bakı. Xətai
15.05.2026
bina.az
%
(070) 568-00-90
50.000 AZN
Bakı / Binəqədi / Dərnəgül / Yeni tikili
Bakı. Binəqədi
15.05.2026
www.evv.az
%
(010) 225-65-25
69.500 AZN
Xırdalan / Yeni tikili
Xırdalan. Xırdalan
15.05.2026
www.evv.az
(010) 256-72-59
110.000 AZN
Xırdalan / Yeni tikili
Xırdalan. Xırdalan
15.05.2026
www.evv.az
%
(010) 256-72-59
265.000 AZN
Bakı / Nəsimi / Yeni tikili
Bakı. Səbail
15.05.2026
www.evv.az
(051) 308-51-01
84.000 AZN
Xırdalan / Yeni tikili
Xırdalan. Xırdalan
15.05.2026
www.evv.az
(010) 256-72-59
125.000 AZN
Xırdalan / Yeni tikili
Xırdalan. Xırdalan
15.05.2026
bina.az
(055) 299-29-88
750 AZN
Bakı / Səbail / Köhnə tikili
Bakı. Səbail
15.05.2026
bina.az
(055) 969-18-20
1.900 AZN
Bakı / Nəsimi / Kubinka / Yeni tikili
Bakı. Səbail
15.05.2026
bina.az
(070) 326-26-26