Elan
28 may metrosuna yaxin 50 qepik cay evinin yani
04.03.2026
Elan nömrəsi: 504217
yeniemlak.az
Vasitəçi
82.500 AZN
4.125 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Bakı. Nəsimi
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(050) *** ** **
050-209-37-08
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
04.03.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 504217
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Bina evi mənzil
Tikili tipi
Köhnə tikili
Metro
28 May
Sahə
20 m2
Mərtəbə
2 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
2 mərtəbə
Otaq sayı
1 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
28 May Metrosuna yaxin,Suleyman rusdem kucesinde,50 qepik cay evinin yaninda,2 mertebeli binanin 2 ci mertebesinde,umumi sahesi 20 kvm olan,1 otaqli tam temirli menzil tecili olaraq satiwa cixarilib.Menzilde qaz,su,iwiq,daimidi,menzilde yawayiw ucun hercur werait var.Binanin yaninda 28 Moll.ve 28 may metrosuana piyada 4 deq mesafe var.
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
360.000 AZN
3 otaqlı Yeni tikili
Bakı. Nəsimi
15.05.2026
binam.az
0502775010
115.000 AZN
2 otaqlı Yeni tikili
Bakı. Binəqədi
15.05.2026
binam.az
%
0772551302 0772551305
225.000 AZN
3 otaqlı Yeni tikili
Bakı. Yasamal
15.05.2026
binam.az
%
0513315060
240.000 AZN
2 otaqlı Yeni tikili
Bakı. Nəsimi
15.05.2026
binam.az
0552611219
228.000 AZN
2 otaqlı Yeni tikili
Bakı. Sabunçu
15.05.2026
binam.az
%
0772551302 0772551305
480.000 AZN
3 otaqlı Yeni tikili
Bakı. Xətai
15.05.2026
binam.az
%
0775740397
155.000 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 40 m², Qara Qarayev m.
Bakı. Nizami
15.05.2026
bina.az
(077) 555-82-85
765.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 4 otaqlı mənzil 756000m², Səbail r.
Bakı. Səbail
15.05.2026
ev10.az
%
181.000 AZN
Bakı / Nizami / Yeni tikili
Bakı. Səbail
15.05.2026
bina.az
(051) 630-88-88
275 AZN
Bakı / Xətai / Yeni tikili
Bakı. Səbail
15.05.2026
bina.az
(055) 601-97-24
350 AZN
Bakı / Nərimanov / Köhnə tikili
Bakı. Səbail
15.05.2026
bina.az
(077) 587-70-21
450 AZN
Xırdalan / Yeni tikili