Satlr 2 otaql khn tikili 56 m, Hzi Aslanov m.
05.03.2026
Elan nömrəsi: 505408
bina.az Vasitəçi
110.000 AZN 1.964 AZN/m2 Satılır
Təmirsiz
Bakı. Xətai
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(070) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
05.03.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 505408
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Köhnə tikili
Metro Həzi Aslanov
Sahə 56 m2
Mərtəbə 5 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 9 mərtəbə
Otaq sayı 2 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
Xətai rayonu, Həzi Aslanov metrosuna yaxın ərazidə, Gəncə prospektində, Bazarstore-a yaxın ərazidə 9 mərtəbəli kiyev proyektli binanın 5-ci mərtəbəsində, qanuni 2 otaqlı, sahəsi 56 kv olan, təmirsiz mənzil satılır. Qapı, pəncərələr plastikdir. Balkon üçün ayrıca 3 ədəd plastik pəncərə alınmışdır. Mənzil kupçalıdır, ipotekaya yararlıdır. Qaz, su, işıq daimidir. İstilik sistemi mərkəzidir. Bina ətrafında məktəb, bağça, supermatketlər və s. bütün iaşə obyektləri mövcuddur. Start qiymət 110000 Azn.
Zəng et
Bənzər elanlar