Kurdexani qes
05.03.2026
Elan nömrəsi: 505794
yeniemlak.az Vasitəçi
66.000 AZN 600 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Bakı. Sabunçu Kürdəxanı
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(010) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
05.03.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 505794
Haqqında məlumat
Obyektin növü Həyət evi / Villa, Bağ evi
Metro Koroğlu
Sahə 110 m2
Torpaq sahəsi 2 sot
Otaq sayı 1 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
SEXSI OZUNE TIKILMIS EV SATIIR! Kurdexani qesebesi Nail marketi kecenden sonra İL markete catmamiş 3,5 torpaq sahesində 110kvm.4 otaqli ev satilir.Temire ehtiyaci var.Saygaclari var.İnternet daimi işlek veziuyetdedir. Sənəd Cixariş ferdi yaşayiş Qiymeti 66000AZN Real aliciya endirim olacaq.
Zəng et
Bənzər elanlar